NRC KAMPIOENS CLUBMATCH 2018 uitslagen:

48D8FB1C-EB8A-4A56-9C3A-F31FE01EF88B

eerster C.C.Henriksen, reuen jongste puppies

Obama Des Faucons De La Nuit
250268501440281
Anthony Darnet
VB
1

Navaro Boaz van Zopian
NHSB 3107014
W. Touwslager-Brinks
VB
2

J. Nummela, reuen puppies

Chakal von Tonis Bergen
HR 17764 RW
J.M. van Ree/Verweij
VB
1
Beste Pup
Lino Dream of Aciva v.h Beemdenpark
NHSB 3094682
jhjm Dor-Deenen
VB
2

Jusk Ask Keane O’Shea
SE51307/2017
Oost
VB
3

Andor Amor Ijssel Rottweilers
NHSB 3093673
Harteveld
VB
4

Frits Dirk Vom nyeboxwoude
NHSB 3096599
Nico de Graaf
VB

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen jeugdklas

Nitro Von Der Wharen Kraft
250269811407119
Gonzales Mathieu
U
1

Ralphe Black Allusion
JR 76282 Imp RS
Janssens Kathleen
U
2

Einar Vom Cherniy Kumir
UK KC – AU0904653
Mr & Mrs R Chaffe
U
3

Ajax Von Radula Hause
JR 75715
j.Moser/Radulovic
U
4

Basko van het Nieuwsmeenk
NHSB 3083895
F.E. de ruiter
ZG

Pointwood Pronto von den Hatzruden
NHSB 3076614
T.Maassen
ZG

Mackson van Zopian
NHSB 3086813
E.Nagel-Krist
ZG

Pride Blackpearl Qimo
NHSB 3100375
C.W.M. van Geelkerken
ZG

Enjoy Sugar Ray v.d Markenrichter
NHSB 3091019
M de Rouw
G

Pointwood Presly von den Hatzrüden
NHSB 3076615
H. Mul
DISQ

J. Nummela, reuen tussenklas

Neron Von Der Wharen Kraft
95642/0
Martin Déborah
U
1

Wagner vom Haus Zschammer
NHSB 3064271
A.de Ruijter – van Nimwegen
U
2

Bono van de Nithanhoeve
NHSB 3058100
NEB van Dijck-Dernen e/o G van Dijck te Veldhoven
U
3

Ironman of The Gentle Rotts
NHSB 3063244
Cornelis alfons
U
4

Leroy van Zopian
NHSB 3046285
G.G. van Houten
U

Jip van Meijl op Zeven
NHSB 3055641
M.Heesakkers
ZG

Ice van de Lage Kroften
NHSB 3046314
W Jansen
ZG

Royal Creek Denim
NHSB 3056935
J van den Broek
ZG

Keurmeerster C.C.Henriksen, reuen openklas

Outch von Hause Legia
Losh 1170440
M.Cammaert
U
1
Beste reu BOB CAC
Dutch Onyx Keane
NHSB 3042049
B.E.Pront
U
2

Otty van het Polderbos
1137793 LOSH
Payhille Jean-Paul
U
3

Motjo van brixenburg
NHSB 2962043
M de jongh
U
4

Nacho V.Moserbear
NHSB 2979117
Cornelis alfons
ZG

Archos van het Nieuwsmeenk
NHSB 3030489
F.E. de ruiter
ZG

Zulu Kao Bumbarin
JR 73731 RW
J.T.A.M. Geboers
ZG

Chezzies IPO
NHSB 3018537
D. Peeters
ZG

Wento King of the East
KSS JR 730218 Rw
Miglena Velcheva-Bozhkova
ZG

Hefrings-Pride one true thing
NHSB 3034304
SAPM Huigen
ZG

C.C. Henriksen, reuen fokkersklas

Myagi of Voyager Rotts
NHSB 2961443
R.M vd Hengel/Mangold
U
1

Chezzies Jaguar
NHSB 3019264
E. Adriaansz/D.Hegeman
U
2

Barros v/d Markenrichter
NHSB 2906306
M. van der Veen
ZG
3

Beer van het brabants eind
NHSB 2966227
h van de nobelen
G
4

Renzo van de Kleine Weidehoeve
NHSB 2800849
Ballegooij P.G. van/Sars
G

J. Nummela, reuen gebruikshondenklas

Zwerch vom Amtsbach
126882
Gabriele Feiler
U
1
Reserve CAC
Zar vom Hause Neubrand II
ADRK 126580
W. Witteveen
U
2

Pride Blackpearl Noran
NHSB 2978180
C.W.M. van Geelkerken
U
3

C.C. Henriksen, reuen kampioensklas

Jocker Crna Cizmica
JR 88964 Rw
Miglena Velcheva-Bozhkova
U
1

J. Nummela

Gio of Voyager Rotts
NHSB 2751885
R.M.vd Hengel/Mangold
U
1

G. Ioannidis, teven jongste puppieklas

Nikki Du Temple D’Adranos
Lof 2 Rot. 97873/0
Mr & Mrs R Chaffe
VB
1
Beste Jongste Pup
Nikki van Zopian
NHSB 3107018
F.E. de ruiter
VB
2

Imany vom Hause Edelstein
in aanvraag
P.E.E. van der Veken
VB
3

Qyra Vom Hause Kampf
In aanvraag
L.A. Haak
B
4

Hefrings-Pride Quality in Black
NHSB 3115676
SAPM Huigen / Wintermans
B

J. Nummela, teven puppieklas

Montana House Of Stanisic LU-FI
JR76969RW
MR D Stanisic
VB
1

Stairvale Faith
KC AU04188506
C & N Window
VB
2

Djenna v.d. Scheperkamp
NHSB 3094341
E.G.N.Kastermans
VB
3

Qiwi de Vinur Nox
in aanvraag
Janssens Kathleen
VB
4

Calender Girl of the Fancy Rott’s
NHSB 3098319
Manders
VB

Vitae v d Lange Vos
NHSB 3101159
P.G. van Tol
VB

Vanya Balou Vom Dunvanhof
NHSB 3096785
L. Fredericks
VB

Windy van het Wederzicht
NHSB 3098825
V Gerven Kapteijns
VB

G. Ioannidis, Teven jeugdklas

Nikita vom haus metzgerhund
95782/0
Gonzales Mathieu
ZG
1

Ameera Von Magglyn
AU01136901
Glynn Mulhall
ZG
2

Jinthe vom Norderdiek
ADRK 130671
W. Witteveen
ZG
3

Fanta van Brixenburg
NHSB 3084233
F.C. de Kleijn
ZG
4

Galatea v.d. vijf gehuchten
NHSB 3092341
A. van de Zande
G

Byka van Het Nieuw Smeenk
NHSB 3083904
J.Jongman
G

Kelin van de Leemlande
NHSB 3083731
M.H.J. Schuurmans e/o
G

Ebony vom Nyeboxwoude
NHSB 3073197
H.Oost
ZG

J. Nummela, teven tussenklas

Mulan Des Princes d’Aragone
250268731748452
Ouldabbou Redouane
U
1

Vaya van hetvwederzicht
NHSB 3063068
CFHC bennaars
U
2

Hasty van Brixenburg
NHSB 3059748
PHM van der Ven
U
3

Joes van Meijl op Zeven
NHSB 3055648
E.J. Willemsen van Bergen
U
4

Ivy van Brixenburg
NHSB 3051108
S. de Jong
U

Heidi of the Gentle Rotts
NHSB 3062283
N.S.Veerman
ZG

Weika van ’t Voske
NHSB 3061307
N. Vos
ZG

Heavy’s Kayleigh
NHSB 3058704
J.H. van Esch eo
ZG

G. Ioannidis, teven openklas

Just Ask Gala
AT0904040
Glynn Mulhall
U
1
Beste Teef CAC
Pretty von der Leuchtenbrucke
BEK 127910
Galanis George
U
2
Reserve CAC
Mega vom Hause Edelstein
NHSB 2939037
R.M.vd Hengel/Mangold
U
3

Heizelwood Puma
NHSB 3112045
M.p. Montes Klaver
U
4

Hanbar Whitney at Amatol
KC AT00893403
Chris & Norma Window
U

Just Ask Grace
AT0904041
Glynn Mulhall
U

Cora van de Heidekraal
NHSB 3000983
Smeets Vos
U

Alena al Gkizari
BRFC PK 35575/17
Miglena Velcheva-Bozhkova
ZG

Gentle of the Gentle Rotts
NHSB 3043753
MDC Schutte / Tjepkema
ZG

Hydra vom Königsforst
3017291 & ADRK 126814
Zandbergen C.W.E.
ZG

UV Bokaal teven
G. Ioannidis, teven fokkersklas

Lilly van Zopian
NHSB 3046291
C W Thijssen
U
1

Kuma van Brixenburg
NHSB 2998966
F.C de Kleijn / P.Martens
U
2

Caisa van de Ramshoven
NHSB 3072075
Brugman
ZG
3

Cupra v.d.Scheperkamp
NHSB 3026050
E.G.N.Kastermans
ZG
4

Pride Blackpearl Qiara
LOSH 1190308
Geboers van Laarhoven
ZG

Ter Waele Pitch
NHSB 3014080
Zandbergen C.W.E.
ZG

Cigi van het brabants eind
NHSB 3002120
h van de nobelen
ZG

J. Nummela, teven gebruikshondenklas

Jess sur la voie de la Reconnaissance
Lof2rot 89801/0
M.Cammaert
U
1

Rexlinger Aziza
NHSB 3008687
J van den Broek
U
2

Manoa Imperial Warrior
250268712427886
Ferapie Jerome
ZG
3

Ter Waele Helder
NHSB 2839517
Zandbergen C.W.E.
ZG
4

G. Ioannidis, teven kampioensklas

Voice van de Runderkraal
NHSB 2900319
S.H.M. Thoonen-kuiper
U
1

Ivana van Zopian
NHSB 2993554
C W Thijssen
U
2

Xella van de Runderkraal
NHSB 2971385
v Gerven , Kapteijns
U
3

J. Nummela, teven veteranenklas

Beatelke Ilka
NHSB 2785880
M.p. Montes Klaver
U
1
Beste Vetetaa